Miminko | Eukalyptus a miminko
Ahojky. ;) Mám dotaz. MAM doma v obýváku difuzer. A Mám 10 týdenního syna. Zajima mi jestli máte někdo zkušenost nebo ste konzultovaly s doktorkou jestli může být v difuzeru trrba 2 kapky eukalyptu kapek...Mám od Saloos ty přírodní kapky. Nerad abych malému samozdrejme ublížil proto se radši ptám. Mám v obýváku i postýlku a i v ložnici. Pres den mu to střídam jednou spinká v obýváku potom zase v ložnici.. ;) Ale v tom obýváku tráví přes den víc času. Na internetu se názory liší. Někdo píše že to je nevhodné někdo zase že když se to nebude vyloženě inhalovat tak to nevadí... :zed: Tak ja nevim.. :mrgreen: A nebo jestli třeba by bylo lepší to dát do kuchyně aby to nebylo přímo v místnosti kde je syn... :) Předem děkuji za odpovědi a rady a přikládám fotky difuzeru i kapek. ;)
- Autor: Tereza2609
- Vloženo: 27.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána