Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Černé něco ve stolici

Prosím o radu. Malá bude mít za pár dní dva měsíce. Je půl napůl na mateřském odstrikanem a umělém mléce (Hipp). Nemá příkrmy (takže banán apod. to být opravdu nemůže). S kakanim máme problém. Jsme rádi, když jednou denně (poté co jsme vysadili Vigantol). Kromě mléka nemá vůbec nic, jen prevarenou vodu, žádné kapky, nic. Dneska jsem v pline hovinek našla takové drobné kousky zelenocerne. Není jich moc. Když to rozmaznu, tak jsou to takové černé tecky/vlákna. Žádné problémy nemá. Je to normální? Děkuji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...