Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Stolice tmavá (6,5 měsíce kojenec)

Krásnou neděli Všem... ;) Předem se omlouvám za fotku ale mám. dotaz. Syn 6,5 měsíce měl dnes tmavší stolici...Konzistence si myslím ze v pohode jen barva mi trochu zarazila. Vcera měl. svetlejsi a jen sem tam kousek tmavý ale rozhodně ne takhle tmavou jako dnes. Chci se zeptat může to být z toho ze měl včera apresnidavku od HIPP kde byli, borůvky, broskev, maliny? To je asi jedině co mi napadlo.Je plně na UM plus příkrmy. Dekuji přikládám foto a jeste jednou se omlouvám..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...