Zpět na web

  • načítám...

Dovolené a dětské tábory | Zkušenosti s Tunisem?

[citace] **"@Annabela11":https://www.emimino.cz/profil/annabela11/** píše: "@nikitice":https://www.emimino.cz/profil/nikitice/ Ten nás byl taky skvělé hodnocen...jídlo bylo dobré ale málo a opravdu animátoři tam otravní jsou...kazí to dovolenou. :roll: [/citace] Teď jsem koukla na ten váš a chválí ho na FB furt a doporučují. No uvidíme, nám se líbí vždy všude. Fotkami jídla z toho našeho se kochám i když spíš kvůli chlapovi, já v tom vedru moc hlad nemám, spíš ty dortíky :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...