Zpět na web

  • načítám...

Zuby, zoubky, zubaři | Vytrženy zub moudrosti

Cauky:innocent: Holky, jsem skoro čtvrtý týden po vytržení osmicky. Po 14 dnech jsem byla u zubaře jelikož rána pobolivala, nic zjištěno jen že se rána nehoji tak jak by měla, vyplachli a dali alvogyl. Ten tam mám do teď, jen místama už se ztrácí. Chci se jen zeptat, trochu mě poboliva ta dasen kolem té díry. Všimla jsem si že je taková bílá. Myslíte, že je to v pořádku nebo mám skočit k zubaři? Vyplachuji po každém jídle. Už mě to otravuje.. Precejenom už skoro měsíc :pray: :pray:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...