Dětské nemoci | Granulom v pupiku-strup
Zdravím, potrebovala bych poradit. Dcerce se po odpadnutí pahylku udělal granulom (první fotka). Řešeno s doktorkou, predepsala nám framykoin masticku ze 3x denně natirat a večer jednou lihem. Už to nemá takové vlhké ale udělal se ji tam po asi dvou týdnech strup (druhá fotka) a má to tam doteď (má dva mesice). Ten granulomovy strup nijak nemizi. 24.2 jsem s malou byla na 6tydenni kontrole a nic nerikala, já jsem se ji zapomela zeptat:see_no_evil: na další kontrolu jdem 11.4 tak se ji zeptám. Neřešila jste nektera to samé? Nevim, jestli to stále mazat nebo ne. Už popravdě mazu jen jak si vzpomenu..
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 20.03.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána