Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Svrab, blecha, či co?

Ahoj, pár dní zpět se mi na koleni zepředu udělaly tyhle pupínky, svědily, takže jsem si je rozškrábala. Jeden mám ještě na zápěstí zboku. Jinak nic. Na nějaké noční svědění netrpím. Je to svrab nebo blechy nebo něco jiného?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...