Těhotenství | TP prosinec 2023
Ahoj, tak i já se k Vám jdu přidat, testy pozitivní od neděle, teď už nevím, zda má cenu dělat další, nebo je tohle maximum, co z něho vytáhnu. :joy: Jinak termín dle ovulace mám 10.12. celý cyklus se mi posunul, ovulace byla vlastně v době, kdy jsem to měla dostat. Tak se netěším na to vysvětlování, proč to podle ultrazvuku bude jinak než dle poslední MS. Jak Vám všem je? Mě bolí v podbřišku, cítím prsa a jsem unavenější. Jinak nic moc nepozoruji. Přikládám fotku dnešního testu. :wink:
- Autor: Káč1234
- Vloženo: 05.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána