Miminko | Vyrážka u 10. měsíční
Zdravím vás. Jdu si pro radu. Včera se dceři udělalo pár pupínků na těle, myslela jsem si, že to jsou potničky, každopádně dneska se to víc rozjelo. Má to na bříšku, na hrudi, na zádech, okolo pusinky a na čele. Od středy má antibiotika, myslela jsem, že by to mohla být reakce na ně, ale ta už by asi přišla dřív. Nevíte co by to mohlo být? Přikládám foto. Je taková víc protivná a unavená, ale bez teplot.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 08.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána