Zpět na web

  • načítám...

Dárky, oslavy a svatby | Šaty na ples

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo netuší, kde by se daly sehnat stejné nebo podobné šatečky, prosím? Tyto jsou z eshopu ewomen.cz, naprosto jsem se do nich zamilovala a byla odhodlaná si je pořídit, četla jsem zde ale Vaše recenze a mám trochu strach si jakékoliv zboží (zvláště takto drahé) z obchodu objednat. Má někdo teď za poslední dobu nějakou zkušenost, jestli nedošlo třeba ke zlepšení komunikace s obchodem? Nebo nenašel by se tu někdo, kdo si tyto šaty pořizoval, prosím? Jen bych potřebovala vědět, jak moc velikostně sedí, aby nebyly v reálu třeba menší nebo naopak větší než jsou mírově popisované v tabulce a zda fotka odpovídá aspoň trochu skutečnosti. Když už bych si je z ewomen objednávala, ať eliminuji riziko, že je budu muset vrátit :D Moc Vám předem děkuji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...