Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Nitky ve stolicí

Dobrý den, dnes i včera jsem si našla ve stolici takové malinkenitky připadající k niti. Zároveň jsem 23 dní po operaci žlučníku a jim ještě dietne, hodně jim banany, vanocku, rohlík a podobně, ve žlučníku jsme měla jeden kamninek a který je už pryč i se žlučníkem. Posílám fotky, omlouvám se za zveřejnění ale jinak to nejde :D mám z toho docela strach co to může být? Jinak stolici mám tvrdší. Jiné potíže nemám. Ještě piju čaje zlucnikovy a čaj na očištění těla. Děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...