Zpět na web

  • načítám...

Slevový kód

Včera jsem provedla objednávku na eshopu formommy.cz a dnes mi ji doručili. Webové stránky eshopu mají místy nepřesný překlad do češtiny, ale pochopila jsem (viz obrázek), že první pole "Název" se vztahuje na "Jméno" a druhé pole "Název" se týká "Příjmení". Stejně tak jsem pochopila, že "Stáhnout" znamená "Dobírka", protože se i podnadpis níže změnil... Je to polský eshop, takže není divu, že jsou některé věci trochu mimo. Protože jsem taky nenalezla žádnou recenzi, rozhodla jsem se platit dobírkou. Všechno proběhlo v pořádku. Nechávám si 2 kojicí košile/šaty ze 3, což je úspěch. Pro šaty, které neberu, jsem vyplnila vratkový formulář na webu, který mi vygeneroval Doklad o vrácení, který jsem vložila do balíku, a Štítek k nalepení na balík. Úspěšně jsem pak bezplatně vrátila balík přes Zásilkovnu s využitím 8-místného kódu. Za mě spokojenost.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...