Zpět na web

  • načítám...

Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/

Vy máte zase nějaké vylepšení nebo jen vydíráte tím vyskakovacím oknem při **každém kliknutí**? To jako za trest, že mám adblock budu mít pořád toto?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...