Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/
Vy máte zase nějaké vylepšení nebo jen vydíráte tím vyskakovacím oknem při **každém kliknutí**? To jako za trest, že mám adblock budu mít pořád toto?
- Autor: Dixies
- Vloženo: 25.05.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána