Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Odsávačka od MAM

To velký je krytka asi ne ta se sundavá a ta malá část tam musí být? A co ty gumový části na tu malou část to se sundavá teda taky? děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...