Miminko | Odsávačka od MAM
To velký je krytka asi ne ta se sundavá a ta malá část tam musí být? A co ty gumový části na tu malou část to se sundavá teda taky? děkuji
- Autor: TejinkaTerie
- Vloženo: 30.05.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána