Zpět na web

  • načítám...

Dotazy pro adminy | Chyba v Matrixu /e-miminu/

Přeji hezkou neděli. Tato reklama se mi dnes už ukázala asi 60x. Nejde dát pryč. Přidali jste další reklamy přes celé Emimino? Proč se ukazuje, když kliknu na každou novou diskuzi? Je to dost otravné.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...