Miminko | Pupinky roční dítě
Dobrý den, prosím nema někdo zkušenost s pupinky u ročního dítěte? Má je pouze na rukou a nohou, na hlavičce nic, na trupu také ne. Nevypadá, ze by ji to svědčilo a jiné potíže také nema. Dekuji
- Autor: Nikola.rejl
- Vloženo: 14.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána