Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Pupinky roční dítě

Dobrý den, prosím nema někdo zkušenost s pupinky u ročního dítěte? Má je pouze na rukou a nohou, na hlavičce nic, na trupu také ne. Nevypadá, ze by ji to svědčilo a jiné potíže také nema. Dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...