Snažení | IUI 2021
Ahoj teticky, jak jsme slibili, posilame fotky z prvnich narozenin, ktere jsme radne oslavili! Primo na Sebickovy narozeniny jsme byli na dovce na Mallorce, tak byl mejdan u more a po navratu domu jeste rodinna oslava u nas na zahrade. Vse se krasne vydarilo! Na rocni kontrole jsme jeste nebyli, protoze jsme oba onemocneli, ale verim, ze vse bude v poradku, je to vesely miminak :heart_eyes:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 18.09.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána