Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Nova zahrada, kameni
Ahojky vsichni. Koupili jsme i u dovelopera novy dum. A vyrovnavali zahradu tim ze navezli hlinu... no ale jakou... des... co poradite? vyhrabat? udusat a prekryt? Do tohohle nemuzu nic nasit :) Diky za rady :)
- Autor: VelkaMaca
- Vloženo: 02.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána