Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Nova zahrada, kameni

Ahojky vsichni. Koupili jsme i u dovelopera novy dum. A vyrovnavali zahradu tim ze navezli hlinu... no ale jakou... des... co poradite? vyhrabat? udusat a prekryt? Do tohohle nemuzu nic nasit :) Diky za rady :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...