Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Terasa garapa

Zdravím, možná píšu už pozdě, ale třeba pro další... Máme terasu z garapy uz pár měsíců a jsme spokojeni. 2x jsme ji olejovali a teď přes zimu uvidíme, jak moc sešedne. Líbí se nám hnědá, ale jako každé dřevo, je pracné ji takto udržet. Nejhorší pro meje ten přechod, kdy začíná šednout.. tam to vzhledově těžce nesu. Ale až bude celá šedá, bude to opět krása. :slight_smile: Jinak, na to že je exponovaná dešti i slunci drží stále tvar, netřískovatí a nesmolí. Jen tak se navic nedá poškrábat. Takže bychom do ní šli klidně znovu... :thumbsup:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...