Zpět na web

  • načítám...

Nakupujeme - obchody, reklamace | Etsy.com - zkušenosti

Nedoporučuji objednávat s ETSY Za prve nemůžete vrátit zboží, ani změnit velikost Za druhé nevypadá to jak na fotce, přijde vám ne to, co jste očekávali Objednala jsem šaty za 200€, a přišli mi šaty, který vypadají na 20€, takže nedoporučuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...