Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Ovulace, je tu dřív?

Ahojky, nechali jsme volný průběh asi půl roku a zatím nic, tak jsem se rozhodla prozkoumat své tělo a podle kalendáře by měla být ovulace za 3 dny no a ovulační test ukazuje toto, dneska měřím první den, ale moc se v tom nevyznám, přijde mi slabší jedna. Co myslíte :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...