Vše možné | Je tahle hlíva OK?
Maminky, tchýně mi dala k Vánocům hlivovou zahrádku, viz foto a chci udělat polívku z hlívy. Ale nejak se mi nezdá. Zatím jsem čerstvou hlivu vždy kupovala. Není nějak slizká, jen taková vrásčitá a takou divnou barvu, je to ještě Ok? Děkuji za rady.
- Autor: Snehuli
- Vloženo: 03.01.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána