Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | Je tahle hlíva OK?

Maminky, tchýně mi dala k Vánocům hlivovou zahrádku, viz foto a chci udělat polívku z hlívy. Ale nejak se mi nezdá. Zatím jsem čerstvou hlivu vždy kupovala. Není nějak slizká, jen taková vrásčitá a takou divnou barvu, je to ještě Ok? Děkuji za rady.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...