Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Linteo ubrousky - plíseň

Přidám se také k negativní zkušenosti.. 4 balíky po sobě, stejná šarže, všechny plesnivé.. Ještě mám 2 balíky nenačaté, ale předpokládám, že bude stejný problém a bojím se je otevřít.. :zed: Kupuji Linteo 7 let a problém nikdy nebyl a teď tohle.. :zed: Hlavně, že jsou ubrousky inovované.. Menší a průhlednější a navrch plíseň jako bonus.. :cert:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...