Miminko | Akné, potničky nebo vyrážka?
Malé je měsíc a půl a na obličeji, za ouskama a trosku na hrudnicku pod krkem ji naskakalo toto. Ma to tak 3. den. Mistami ma červené flicky a zda se mi ze ty “pupinky” mají občas bílé čepičky Kdyz ji pres to prejedu rukou, tak to ma hrozně drsný. Dle mého ji to vždy vyskace, kdyz začne plakat, to celá zrudne. Občas ji to maznu bepanthenem. Poradíte co by to mohlo být? V úterý jdeme na kontrolu k dr.
- Autor: Merunka007
- Vloženo: 22.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána