Zpět na web

  • načítám...

Zuby, zoubky, zubaři | Růst zoubků u miminka

Ahoj. je to mé první miminko. netuším jak by dásně měly vypadat. ale malá hrozně slintá. ruka v puse je nonstop:rofl:. i v noci sw zbudí popláče a cucá ruku. začla se víc budit i když nemá hlad a najezená je. a je nějaká podrážděná poplákává, jinak nepláče skoro vůbec. co myslíte? může takto vypadat růst zoubků?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...