Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | 11 den po ovitrelle

Ahoj, snažilky myslíte že je to pořád čárka od injekce? Dnes jsem 11. den od ovitrelle. Horní test včerejší, spodní dnešní

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...