Zpět na web

  • načítám...

Alergie a ekzémy | Osipani dítěte

Zdravím, nemá někdo zkušenost, s takovým osipanim? Malej má 3 a půl a takhle se mi nikdy ještě neosipal, avivaz používám na jeho prádlo málo, neměnila sem nic z jídla si myslím že to bejt nemůže, máme 2 roky králíka a to si myslím že by se osipal dřív, děkuji popřípadě za rady co by to mohlo být.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...