Alergie a ekzémy | Osipani dítěte
Zdravím, nemá někdo zkušenost, s takovým osipanim? Malej má 3 a půl a takhle se mi nikdy ještě neosipal, avivaz používám na jeho prádlo málo, neměnila sem nic z jídla si myslím že to bejt nemůže, máme 2 roky králíka a to si myslím že by se osipal dřív, děkuji popřípadě za rady co by to mohlo být.
- Autor: Peťula685
- Vloženo: 06.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána