Dětské nemoci | 28tt a možnost páte nemoci ?
Dobrý den. Vím, že je tu dost diskuzí na toto téma ale mě by zajímalo toto. Včera se si objevila vyrážku na nohou, rukou a trochu spodek břicha. Jsem 27+6tt. Myslíte, že je to pátá nemoc? Neměla jsem žádné horečky, nachlazení nic. Jen mladší syn měl dva dny minulý víkend horečky a pak si stěžoval trochu na bolest v krku ale nadruhý den už nic neříkal. Ani jeden ze synů neměl tedy žádnou vyrážku prostě nic. Změna ve stravě ani v pracích prostředcích žádné.
- Autor: MisJar
- Vloženo: 15.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána