Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Clearblue 2-3, 22 dpo

Dobrý den, Snažíme se o druhé dítě. Měla jsem za sebou teď 2x biochemicke a lékařka mi kvůli krátké fázi po ovulaci předepsal gynrpodyl. Hned se zdařilo. Ovulace podle testu byla 30.5. Nyní jsem 22 dpo. Proužkovy test vypadá dobře. Byla jsem nedočkavá a udělala si digitální a ten ukazuje 2-3, místo 3+. Spíš si jdu pro uklidnění..měl to tak někdo? K lékaři jdu 2.7. v 7 týdnu.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...