Zdravotní potíže dospělých | Vyrážka/Vřidek
Ahojte, neví někdo co by to mohlo být? Co jsem se Koukal tak trochu to bolí na dotek, případně to ale nejde vymáčknout a už s toho mám docela obavy
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 21.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána