Zdravotní potíže dospělých | Stipnuti/alergie? Co myslite?
Ahoj holky,...nevite nekdo co by to mohlo byt? Dokud se neposkrabu tak to nesvedi, nektere maji takovou bilou cepicku, tak mi to moc nesedi na kousance. Mam to dole na zadech a madla lasky:) neco v trislech. Pripadne vyrazim na kozni, ale treba ma nekdo zkusenost...
- Autor: Krous33
- Vloženo: 25.06.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána