Zpět na web

  • načítám...

Snažení | Kdy nastala ovulace?

Ahoj prosím o radu-názor kedy mohla nastať ovulace? momentalne som 18DC. Robila som ovu testy 15DC pozitivny a v ten den som aj bola u dr to bolo v piatok. sliznica 9mm, lenze folikul mal 16mm povedala ze ovu ma nastať za tri, styri dni, len mi to teda vobec nesedí s tymi testami :think: podla bt nejsom moc chytrá bolesti som mala 15,16DC a dnes znova u dr uz nevidela ziadny folík tak ze ovulace prebehla.Je možné aby za jeden den vyrástol aspon na tych 18mm a praskol? a bude dostatočne zrelé? sliznica je vraj pekne narostnutá ze by sa malo krasne chytit snazeni bolo 13,14,16,17DC. Posielam foto

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...