Těhotenství | Slabý dušík?
Dobrý večer, Jsem 14 den cyklu a ihned po ms jsem začala na týden hnědě špinit, i ms byla slabší než obvykle. Akutálně mi je cca týden špatně, nevolno, na zvracení. Jsem hrozně unavená, píchá mě v podbřišku a bolí “ocásek”.. ovulaci bych měla mít zítra, jenže jsem teď třetí měsíc po vysazení ha, takže je dost nepravidelná.. s přítelem teď máme docela často styk a předevčírem jsem cítila, jak mi naráží do čípku.. cítila jsem to více než normálně, a jako by byl zespodu ten čípek “tvrdý,,.. Teď večer jsem si dělala ze zvědavosti a po nabádání známými test pepino a nevím co si o něm myslet? Jedná se o risku nebo opravdu slabého ducha? Děkuji za rady :oops: Aktualizace - Dnes takto: V limitu nějaký malinký náznak, ale po limitu takto :think:
- Autor: Anonymka827
- Vloženo: 05.08.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána