Nakupujeme - obchody, reklamace | Objednany kabat -lhuta
Ahoj, setkal jste se prosím někdo s tím, že nebyla lhůta objednaného zboží dodržena? Mám jako kupující na něco právo? Objednávala jsem z fcb stránky kabát. Paní moc milá, objednávala jsem a platila 15.7. Mají plno pozitivních recenzi, včetně moji rodiny. Ušité zboží dodali do tydne, kvalitní, krásné šaty. Paní mi do faktury napsala omylem dodávku zboží červenec, nicméně se spletla mělo tam být srpen. Jakoby nasledujici mesic. Psala jsem ji právě ke konci srpna, jestli prijde v zari.Tak prý ano. Ale prostě mě to hloda. Příští týden mají být teploty už okolo 9 stupňů, bydlím na horách. Leje, fouka, vlezlo..No ráda bych ho měla doma. Mám na něco právo? :think: Chápu že to není ušité hned, ani jsem na to nijak nespechala, ale už se mi to zdá dost dlouho.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 09.09.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána