Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Test - duch

Ahoj holky přidávám se a mám dotaz zda na některém z testu vidíte slabého ducha?...jestli ano je možné že vyjde 1 z ranní moči lehký duch... dopoledne vůbec nic na 2-3 testech (z toho jeden digitální) a další den opět ráno nic... myslíte že jde o falešný test nebo je příliš brzy a mám zkusit později? Děkuji moc :srdce:

  • Autor: E22a
  • Vloženo: 11.10.24

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...