Testování a těhotenský test | Test - duch
Ahoj holky přidávám se a mám dotaz zda na některém z testu vidíte slabého ducha?...jestli ano je možné že vyjde 1 z ranní moči lehký duch... dopoledne vůbec nic na 2-3 testech (z toho jeden digitální) a další den opět ráno nic... myslíte že jde o falešný test nebo je příliš brzy a mám zkusit později? Děkuji moc :srdce:
- Autor: E22a
- Vloženo: 11.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána