Zpět na web

  • načítám...

Jaké bydlení - stavíme, bydlíme | Rekonstrukce staré brány, plotu a podezdívky

Zdravím, pustil jsem se do rekonstrukce staré brány, plotu a podezdívky. Dlouho jsem přemýšlel jakou variantu zvolím a nakonec jsem přistoupil nato že... Ponechám starou podezdívku a nebudu ji bourat, měla slušně a pořádné základy. Tak jsem začal tím že jsem řádně očistil vše co nedrželo nebo opadavalo. Poté jsem vystříkal vapkou, napenetroval, místy navrtal roxory na chem, kotvu a z každé strany udělal šalunk pro vylití betonu. Navíc jsem na každou stranu dal kary síť a pořádně vše přidrátoval. Po vylití betonem chci podezdívku natřít barvou aby to trošku ladilo všechno dohromady. Dále místo starých železných sloupků, mám v plánu tyčky uřezat dát pryč a ze svarovek od Bestu co jsem postavil z nich postavil i pilíře k bráně udělat na podezdívce sloupky. Plot má délku 26 metrů tak postavím 9 sloupků, vzdálené od sebe 2,8m a mezi ně dám poplastované svařované pletivo antracit z kterého už mám na pozemku jeden plot. Uchycené budou na moje vyrobené držáky které přidělám z každé strany na sloupek a poté si naměřím pletivo a drátem je přidělám na držáky. Zajímal by mě každý názor toho komu se tohle bude chtít číst. Pár komentářů už jsem si vyslechl tak mě zajímá další pohled lidí. Nejsem žádný zedník ani podobně, spíš to byla pro mě výzva. Pri Děkuji všem za odpovědi :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...