Zpět na web

  • načítám...

Zuby, zoubky, zubaři | Demineralizace nebo?

Ahoj, Prosím co na to říkáte? Při minulé kontrole nám zubařka řekla, že to jsou pigmentové skvrny. Ikdyz se snazime opravdu čistit, tak mi přijde, že to je horší. V pondělí jdeme k zubařce. Jsou tam kazy? Nebo je to demineralizace? Budu ráda za veškeré vaše zkušenosti 8o 8o Jsem z toho strašně na nervy :,(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...