Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | StarDance – máte rádi?

[citace] "@Ifnes":https://www.emimino.cz/profil/ifnes/ 57103126 [/citace] Je to asi fakt trapná recese (od politika mi to nepřijde vůbec vhodné). Kdoví jestli editace neproběhla proto, aby to lidi nebrali vážně. Ja si tedy opravdu nedovedu představit, jak by se člověku mohlo vyplatit nakoupit spoustu starých telefonu a sim karet, místo poslání stovek hlasu z jednoho mobilu, ale ok. Každopádně se stačí podívat na fotku a texty k ní.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...