Snažení | Rozumíte grafu BT?
Tady je min. Mesic kdy to hezky klesalo a zacala MS to jsem zacala s merenim. Proto mi nedaval smysl graf z tohoto kdy mi 2 dny stoupne na 37 a dostanu MS :nevim: opravdu zajimave pro me asi zatim nepochopitelne :lol:
- Autor: CindyLove
- Vloženo: 26.12.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána