Zdravotní potíže dospělých | ŠPATNÝ RŮST NOVÉHO NEHTU
Dobrý večer setkal jste se s tím někdo prosím? Před 2 měsíci a 4 dny se mi nešťastnou nehodou strhl gelový nehet i s mým vlastním. Byla jsem na pohotovosti a poté koupila mycí gel a krém, který mi byl doporučen v lékárně. Ale nepřijde mi, že by mi nehet rostl dobře. Na jedné straně je to v pořádku, ale na té druhé straně pod novým nehtovým lůžkem není vůbec kůže jakoby nehet leze nahoru. Děkuji za případné reakce.
- Autor: Helisek013
- Vloženo: 12.01.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána