Zpět na web

  • načítám...

Vyrob si sám | Jak nacenit?

Ahoj, upletla jsem tyto rukávy jako přehoz, z velmi hebkeho, z většiny akrylu, materiálu, tenoucka příze, pleteno na 2 mm jehlici, přes 50 hodin práce. Jen jsem je udělala na mě až moc velké, ale nechtěla jsem celou práci zničit, tak mě napadlo že je prodám, ale nevím za kolik. Má někdo zkušenosti s tím, kolik si za to říct? Děkuji za odpovědi. :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...