Testování a těhotenský test | Můžu být těhotná?
Zdravím chtěla bych poprosit o radu se snoubencem se snažíme o mimi ale necháváme tomu volný průběh... Teď 14 dnů jsem měla hodně nízký tlak to jsem nikdy neměla k tomu bolest prsou tak mi to nedalo a koupila jsem si mamatest a dvakrát mi vyšla druhá slabá čárka...četla jsem někde že je falešné pozitivní atd...tak chci znát váš názor :innocent:
- Autor: Nikola.ryb
- Vloženo: 29.01.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána