Miminko | Vyrážka pod plenami
Dobrý den, chci se zeptat zda se někdo setkal s takovou vyrážkou u miminka. Už to má asi 3 dny, změnili jsme hned pleny na hypoalergenní ale ani po dvou dnech žádná změna k lepšímu spíš naopak. Rostou nám teď dva horní zuby nevím zda to může souviset. Kojím ale nic nového jsem nesnědla, furt vše stejně. Nevypadá že by ho to nějak svědělo. Za 6 dnů máme 6ti měsíční kontrolu tak bych nejraději vydržela až tam ať ho netahám mezi nemocné děti zase. Ale zase strach aby to nebyl exem nebo tak.
- Autor: elliskka
- Vloženo: 05.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána