Autosedačky | Autosedačka a škoda octavia
Dobry den má někdo zkušenost se základnou maxi cosi family fix 360 a autosedačkou maxi cosi pebble 360 dohromady s autem škoda octavia II. rok 2008, zda vam tam sedí a není problem se sklonem sedačky, aby nepadala hlavička. Autosedačku i základnu už mam doma, miminko ještě na cestě, dnes jsem zkoušela namontovat do auta a moc se v tom nevyznám jestli tam je špatný sklon, prijde mi to v pohodě ale nevim. Tak jestli někdo nema konkrétní zkušenost?:blush: dekuju předem
- Autor: idkwhoiam
- Vloženo: 25.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána