Zpět na web

  • načítám...

Autosedačky | Autosedačka a škoda octavia

Dobry den má někdo zkušenost se základnou maxi cosi family fix 360 a autosedačkou maxi cosi pebble 360 dohromady s autem škoda octavia II. rok 2008, zda vam tam sedí a není problem se sklonem sedačky, aby nepadala hlavička. Autosedačku i základnu už mam doma, miminko ještě na cestě, dnes jsem zkoušela namontovat do auta a moc se v tom nevyznám jestli tam je špatný sklon, prijde mi to v pohodě ale nevim. Tak jestli někdo nema konkrétní zkušenost?:blush: dekuju předem

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...