Zdravotní potíže dospělých | Stržený nehet růst
Dobrý den před 3 měsíci a 20 dny se mi nešťastnou nehodou strhl gelový nehet i s mým vlastním. Byla jsem na pohotovosti a poté koupila mycí gel a krém, který mi byl doporučen v lékárně. Ptám se neboť se mi tohle nikdy nestalo a v rodině také ne proto nikdo mi nemůže odpověď. Obracím se tedy zde na vás. Myslíte že to růst je v pořádku nebo si mám zajít k lékaři? Děkuji za Vaše odpovědi.
- Autor: Helisek013
- Vloženo: 28.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána