Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Pupínky s čepičkou

Ahoj, samozřejmě doktorka viděla. Ale nic ji to moc nerika. Nema nekdo zkusenost s těmito pupínky? Má je po břiše a asi 3-4 u třísla. Svědí to, horečky nemá. :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil: na netu mi nic podobného nenašlo. Samozřejmě od fotky asi 7 pupínku přibylo. Díky za odpovedi, mejte hezký den

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...