Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Fotka 8+2

Ahoj holky, prosím, víte některá, co mám vidět z toho u té hlavičky? Ta černá skrvrna? Nebo pokud už černá skrvna není součást hlavičky, tak ta světlá čára? To ten prcek má už v 9. týdnu culík? Moc díky za info. Anonymitu, prosím, respektujte. Moc lidí ještě neví, že čekám a nevím, koho bych tu mohla potkat. :-)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...