Centra asistované reprodukce | IVF/KET 2025
"@NikiK22":https://www.emimino.cz/profil/nikik22/ Děkuji moc :srdce: Snad bude, zkusím zas raději až za dva dny. Určitě je ještě brzy, někomu se zavrtá dříve, někomu později a já měla embryoglue, tak už nikde necestoval a asi hned vrtal, proto mám už teď pátý den slabou čárečku. Určitě se ti objeví :hug: "@ol030124":https://www.emimino.cz/profil/ol030124/ Brzy je, ale je tam slabunká, posílám, je vidět hezky i po zaschnutí. Mám umělý cyklus s estrofenem a progesteronem. Ten lék s HCG jsem neměla, takže tam žádný vliv nemám.
- Autor: Hopinka.8
- Vloženo: 31.03.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána