Zpět na web

  • načítám...

Filmy, seriály, muzika, knížky, hry | Ulice :-)

Co to zase bylo za scénu :mrgreen: ale jinak je mi Klimovych líto, vystěhováni na gauč a ani užít si nemůžou, ale muzou si za to sami jak si nechali děcka přerůst prez hlavu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...