Testování a těhotenský test | Test 4+6 prosím o názor
Dobrý den holky chtěla jsem se zeptat dělala jsem si těhotenský test jeden vyšel víc než ti ostatní ti jsou pak slaboučký a jak počítám tak bych byla už ve 12 týdnů místo MS mám jen špinění myslíte že je možné že bych byla opravdu těhotná děkuji
- Autor: Lulu906
- Vloženo: 17.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána