Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Test 4+6 prosím o názor

Dobrý den holky chtěla jsem se zeptat dělala jsem si těhotenský test jeden vyšel víc než ti ostatní ti jsou pak slaboučký a jak počítám tak bych byla už ve 12 týdnů místo MS mám jen špinění myslíte že je možné že bych byla opravdu těhotná děkuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...